Dwa pozwolenia na użytkowanie na osiedlu Lokum Victoria

wróć do aktualności

Etapy IIa i IVb osiedla Lokum Victoria we Wrocławiu otrzymały pozwolenia na użytkowanie, w sumie 215 mieszkań jest gotowych do użytku.

W ręce właścicieli trafiają mieszkania o metrażach od 25 m2 do 89 m2, kawalerki oraz 2-, 3- i 4-pokojowe. Funkcjonalne układy pomieszczeń jak też zagospodarowanie osiedla czy lokalizacja sprawiły, że w tych dwóch etapach wolnych jest już tylko kilka mieszkań. Osoby, które zdecydują się na ich zakup teraz, mają szansę wprowadzić się do swojego nowego M już na Święta Bożego Narodzenia.


Na terenie osiedla wciąż dostępne są wolne metraże w powstających obecnie budynkach. To oferta limitowana, bo do sprzedaży trafiła już finalna część osiedla - zobacz cennik.

Osiedle Lokum Victoria budowane jest etapowo, do użytku oddanych zostało już w sumie 416 mieszkań w etapach Ia, Ib, IIa, IVa i IVb. Kolejne fazy inwestycji zostaną zrealizowane w II i III kwartale 2018 r.

Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji wyjątkowo zagospodarowane części wspólne. Na wypoczynek i relaks idealne będą przestronne dziedzińce z fontannami i unikatową roślinnością, najmłodsi chętnie skorzystają z bezpiecznych placów zabaw, a aktywności fizycznej będą sprzyjać ścieżki do biegania i strefa fitness na wolnym powietrzu. Dodatkowym atutem osiedla jest zachowana i zrewitalizowana historyczna zabudowa, która będzie służyć mieszkańcom osiedla i Wrocławianom w postaci biur, lokali handlowo-usługowych czy centrum rekreacyjno sportowego.

Osiedle Lokum Victoria znajduje się przy ul. Tęczowej na Starym Mieście we Wrocławiu. Zlokalizowane w centrum zapewnia mieszkańcom dostęp do wszystkich udogodnień i pełnej oferty miasta. W pobliżu znajdują się galerie handlowo-usługowe, placówki edukacyjne, siedziby ważnych firm i instytucji, a także ośrodki kulturalne. Już klika minut spaceru z osiedla wystarczy, by znaleźć się na Promenadzie Staromiejskiej, a następnie na wrocławskim Rynku.

 

Lokum Victoria IIa i IVb z pozwoleniem na użytkowanie