Dobry czas na nowy adres

wróć do aktualności

Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl. Będzie można poznać naszą bogatą ofertę, porozmawiać z architektem wnętrz, a także zapoznać się z bonusowymi programami dla mieszkańców. Już w najbliższy weekend w Hali Stulecia.

Nowyadres.pl to największe targi mieszkaniowe na Dolnym Śląsku, a Lokum Deweloper jest ich głównym partnerem. Przedstawiciele firmy będą dostępni w najbliższą sobotę i niedzielę na stoisku C8. To najlepsza okazja, żeby w jednym miejscu zobaczyć i zapytać o wszystko. Co zaprezentujemy?

punktator o Największą obecnie inwestycję Lokum da Vinci

punktator o Programy specjalne dla mieszkańców

punktator o Porady ekspertów

Pierwszy etap budowy Lokum da Vinci właśnie się kończy, a kolejny rozpoczyna. To doskonała okazja, żeby poznać nowe osiedle. W czasie targów po raz pierwszy mieszkańcy będą mieli okazję zapoznać się z ofertą drugiego etapu osiedla Lokum da Vinci oraz dokonać rezerwacji. Wciąż też będą mogli kupić mieszkanie w pierwszym etapie inwestycji. Pojawi się również oferta mieszkań na komfortowym osiedlu Lokum di Trevi, ale należy się spieszyć, ponieważ dostępne są ostatnie mieszkania.

Co więcej w sobotę w godzinach od 9.00 do 16.00 przedstawiciele firmy będą dostępni na inwestycjach Lokum da Vinci  i Lokum di Trevi, a przyszli mieszkańcy będą mogli osobiście zobaczyć obie inwestycje. W Salonie sprzedaży przy ul. Krawieckiej 1, lok. 101 od godziny 10:00 do 17:00 będzie możliwość podpisania umowy.

Ponieważ Lokum Deweloper zawsze dba o swoich lokatorów, w Hali Stulecia będzie się można również dowiedzieć wszystkiego o programach przygotowanych specjalnie dla nich: Lokum+, Lokum Sąsiedzi, Program Ekspert i przede wszystkim Lokum pod klucz.

Ten ostatni program to propozycja dla osób, które bez stresu związanego z urządzaniem chcą się wprowadzić do w pełni wykończonego mieszkania. W sobotę i niedzielę na stoisku będą dostępni eksperci programu Lokum pod klucz – opowiedzą, jakie możliwości daje Lokum pod klucz, a także zaprezentują realizacje.

Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl odbędą się w weekend 1 i 2 marca w Hali Stulecia. Zapraszamy w godzinach 10.00-17.00. http://targi.nowyadres.pl/pl/wroclaw

 

Targi mieszkań i domów 2014