Budowa Lokum Villa Nova zakończona!

wróć do aktualności

Budowa osiedla Lokum Villa Nova dobiegła końca. Trwa przekazywanie kluczy właścicielom apartamentów.


W ramach inwestycji zrealizowanej na wrocławskich Kowalach powstało 98 apartamentów. Są to lokale o zróżnicowanych układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 37 do ponad 100 m². Do wszystkich mieszkań przynależą przestronne balkony lub prywatne ogrody.

Inwestycję cechuje kameralna skala – składa się na nią 6 trzypiętrowych budynków utrzymanych w willowym stylu. Na każdej kondygnacji mieszczą się zaledwie 4 apartamenty, co zapewni mieszkańcom poczucie prywatności. Nowoczesna architektura, podkreślona przez biel elewacji i duże przeszklenia, doskonale prezentuje się na tle zieleni, stanowiącej ważny element przestrzeni osiedla. Wewnętrzny dziedziniec z pergolą i starannie zaaranżowaną roślinnością to idealne miejsce odpoczynku i spotkań. Z myślą o najmłodszych użytkownikach osiedla powstał również pełen atrakcji plac zabaw.

Osiedle Lokum Villa Nova cechuje podwyższony standard części wspólnych i wysoka jakość wykończenia. W budynkach znajdują się eleganckie klatki schodowe oraz nowoczesne windy obsługujące wszystkie kondygnacje, łącznie z podziemną, gdzie zlokalizowana są garaże i duże komórki lokatorskie. We wszystkich lokalach zamontowano antywłamaniowe drzwi wejściowe i wideodomofony, a w tych na parterze – dodatkowo rolety zewnętrzne. Balustrady balkonów wykonane są ze szkła, a ich podłogi pokryte są deskami kompozytowymi. Ponadto w każdym apartamencie zainstalowana została klimatyzacja. Teren osiedla jest ogrodzony.

Inwestycja położona jest przy ul. Olsztyńskiej/Jaskółczej, w zacisznej części miasta, w której dominuje zabudowa jednorodzinna. Panujący tu spokój i sąsiedztwo terenów zielonych sprzyjają odpoczynkowi i regeneracji sił po intensywnym dniu. Mieszkańcy docenią bliskość przedszkola i szkół oraz Centrum Handlowego Korona z hipermarketem, sklepami, kinem i restauracjami. Komfort codziennego życia zapewni im także wygodny dojazd do centrum Wrocławia. 

Ofertę dostępnych apartamentów znaleźć można tutaj.