Biuro Lokum pod klucz w Krakowie już otwarte! wróć do aktualności

Krakowskie biuro projektowania i aranżacji wnętrz Lokum pod klucz jest już otwarte! Zapraszamy na teren osiedla Lokum Vista (ul. W. Sławka), od poniedziałku do piątku, od godziny 9.00 do godziny 17.00.

Specjaliści ds. aranżacji wnętrz odkryją możliwości i potencjał aranżacyjny Twojego lokum, a także pomogą w wyborze materiałów wykończeniowych i elementów dekoracyjnych.


Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu ze Specjalistą ds. aranzacji wnętrz: Katarzyna Rychlik, rychlik@lokumdeweloper.pl tel. 731 781 111.

Nowy salon Lokum pod klucz - Kraków mieszkania  Salon Lokum pod klucz w Krakowie - klucz do komfortu

Krówki i piękne aranżacje wnętrz czekają  Lokum pod klucz - aranżacja mieszkań

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!