414 mieszkań z pozwoleniem na użytkowanie! wróć do aktualności

Rozpoczęliśmy przekazywanie kluczy przyszłym mieszkańcom I etapu osiedla Lokum Vena oraz VIII etapu inwestycji Lokum di Trevi. W ramach tych etapów powstało 414 mieszkań, z czego większość znalazła już właścicieli.


181 apartamentów  z I etapu osiedla Lokum Vena przy ulicy Prusa we Wrocławiu cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Aż 92% apartamentów w metrażach od 25m2 do 97m2 zostało sprzedanych.

VIII etap osiedla Lokum di Trevi przy ulicy Gazowej na wrocławskim Tarnogaju obejmuje 233 mieszkania 1-4-pokojowe o powierzchni od 31 m2 do 90 m2. Klienci docenili atrakcyjne położenie inwestycji i funkcjonalne metraże - wszystkie mieszkania z tego etapu znalazły nabywców.

Oba etapy osiedli zostały oddane do użytkowania zgodnie z przyjętym harmonogramem. Obecnie trwa przekazywanie kluczy przyszłym mieszkańcom.

 

Lokum Vena to unikatowe osiedle, które powstaje w samym sercu Wrocławia – w sąsiedztwie historycznego Ostrowa Tumskiego i Rynku. Inwestycja stanowi eleganckie połączenie zrewitalizowanej XIX-wiecznej zabudowy z nowoczesną architekturą. Osiedle usytuowane jest u zbiegu ulic Poniatowskiego i Prusa, w pobliżu nadodrzańskich bulwarów i Rynku. Na terenie kameralnej inwestycji znajdą się dziedziniec z fontanną, stylizowane ławki i latarnie oraz starannie wyselekcjonowana zieleń, która podkreśli piękno zachowanego starodrzewu. Obecnie trwają prace przy dalszej rewitalizacji historycznych zabudowań.

 

Lokum di Trevi to nowoczesne, bezpieczne i zielone osiedle położone w dzielnicy Krzyki, w pobliżu głównych arterii miasta – ulic Armii Krajowej i Bardzkiej. Na terenie znajdują się strefy relaksu z fontannami, bezpiecznymi placami zabaw oraz bogato zaaranżowaną roślinnością. Wygodnym zakupom sprzyja znajdujący się na osiedlu Pasaż di Trevi. Inwestycja jest doskonale skomunikowana ze wszystkimi częściami Wrocławia. Tuż obok znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe obsługujące linie dzienne i nocne. Obecnie trwa budowa IX i X etapu osiedla, obejmująca w sumie 473 mieszkania o metrażach od 25 m2 do 105 m2.

 

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!