Aktualności

Inwestycje mieszkaniowe Lokum Deweloper – aktualności

Rynek nieruchomości nieustannie się zmienia. Powstają nowe inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu, Krakowie oraz w innych atrakcyjnych lokalizacjach. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli dobrze poinformowani, dlatego w tej sekcji prezentujemy informacje dotyczące aktualnych inwestycji mieszkaniowych z naszego portfolio. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów deweloperskich we Wrocławiu i jego okolicach, a od 2016 roku tworzymy także inwestycje mieszkaniowe w Krakowie.

Inwestycje mieszkaniowe Wrocław

W naszej ofercie dostępne są komfortowe i funkcjonalne mieszkania 2,3,4,5 pokojowe. Doskonała lokalizacja naszych inwestycji deweloperskich sprawia, że mieszkańcy zyskują dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej – szkół, placówek medycznych, sklepów, kin czy teatrów. Profesjonalnie zaaranżowane strefy relaksu ze starannie wyselekcjonowaną roślinnością, place zabaw dla najmłodszych czy lokale usługowe to udogodnienia, które charakteryzują nowe inwestycje we Wrocławiu. Przyszli mieszkańcy doceniają również poczucie bezpieczeństwa zapewniane przez system monitoringu oraz ochronę.

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie

Zapotrzebowanie na nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie sukcesywnie wzrasta. Mając na uwadze dynamikę rozwoju stolicy Małopolski, weszliśmy na tamtejszy rynek deweloperski oferując jakość i standardy wypracowane i sprawdzone we Wrocławiu. Przyszłym mieszkańcom osiedli oferujemy słoneczne, ustawne mieszkania zaprojektowane z myślą o singlach, parach i rodzinach z dziećmi. Systematycznie powiększamy nasz bank ziemi mając na uwadze planowane inwestycje mieszkaniowe w Krakowie. Zakup mieszkania w dogodnej lokalizacji, w pobliżu węzłów komunikacyjnych i infrastruktury miejskiej będzie doskonałą inwestycją, która nigdy nie straci na wartości. Dlatego oferta nowych mieszkań deweloperskich w Krakowie przyciąga również osoby zainteresowane zakupami inwestycyjnymi, które poszukują atrakcyjnych form lokowania kapitału.

W sekcji aktualności publikujemy najnowsze informacje dotyczące oferty: stanu zaawansowania budowy, nowych inwestycji w ofercie czy uzyskanych pozwoleń. Dzięki temu przyszli mieszkańcy wrocławskich i krakowskich osiedli zawsze są na bieżąco.