Gotowe mieszkania we Wrocławiu – Lokum pod klucz

Program Lokum pod klucz to komfortowe rozwiązanie dla osób, które chcą wprowadzić się do gotowego mieszkania. Dwa specjalnie przygotowane standardy pozwolą sprawnie i trafnie dobrać materiały wykończeniowe, by po kilku tygodniach od rozpoczęcia prac odebrać wzorcowo przygotowane mieszkanie. Zobacz, jakie to proste.

Wybór programu Lokum pod klucz daje Ci pewność wysokiej jakości, czasu realizacji, a także wysokości kosztów. To idealne rozwiązanie, dzięki któremu unikniesz czasochłonnych zakupów, pogoni za promocjami czy trudnych rozmów z „polecanymi” ekipami remontowymi. Specjalista ds. aranżacji wnętrz pomoże Ci dopasować wygląd mieszkania do Twoich potrzeb i możliwości. Do Twojej dyspozycji jest atrakcyjna oferta paneli podłogowych, płytek ceramicznych ściennych i podłogowych, ceramiki i armatury sanitarnej, a także stolarki drzwiowej.

Szczegółowa dokumentacja projektowa będąca załącznikiem do umowy oraz precyzyjny harmonogram prac umożliwią Ci odbiór mieszkania w zadeklarowanym terminie. Postaw na wyjątkowy komfort współpracy. Pamiętaj, że koszty prac adaptacyjnych możesz pokryć nie tylko z oszczędności, ale także ze środków z preferencyjnych kredytów hipotecznych na wykończenie mieszkań.

Wybierz standard dla siebie:

Dopasuj sprawdzone produkty i trafione rozwiązania do Twojego lokum, nadaj wnętrzu nowoczesny i funkcjonalny charakter.

 

Pobierz katalog

 

Skorzystaj z bogatej gamy materiałów wykończeniowych, ciesz się pięknym i wyjątkowym wnętrzem.

 

Pobierz katalog

 

Opis programu
Nasze realizacje
Twoje Lokum
pod klucz
Paulina Mitura - Lokum da Vinci, Salon Sprzedaży, Bulwar Dedala 24

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Lokum pod klucz

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!