Nowoczesny i wyjątkowy układ pełen możliwości aranżacyjnych wróć do aktualnych promocji

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i wybierz komfortowe mieszkanie z garderobą! Czeka na Ciebie bardzo przestronne, 4-pokojowe lokum o powierzchni 86,11 m2 w promocyjnej ofercie – 499 000 zł. Realizacja już w III kwartale tego roku!

Układ pomieszczeń jest niezwykle funkcjonalny. Jasny salon z aneksem kuchennym (26,44 m2) połączony jest z dużym balkonem o powierzchni niemal 9 m2. Trzy wygodne, ustawne sypialnie (11,65 m2, 12,73 m2 i 13,25 m2) stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych. Wygodne przechowywanie rzeczy zapewni praktyczna garderoba o powierzchni prawie 3 m2. Dodatkowo w przedpokoju (12,32 m2) przewidziane jest miejsce na szafę. Łazienka o powierzchni 4,83 m2 z osobną toaletą (1,90 m2) to bardzo praktyczne rozwiązanie.

Skorzystaj z programu Lokum pod klucz, w którym zapewniamy  szeroki wybór elementów wykończeniowych, a sprawdzony zespół wykonawców jest gwarancją komfortowej współpracy i pewnego czasu realizacji. Zobacz mieszkania wzorcowe

Mieszkanie znajduje się na terenie osiedla Lokum di Trevi. Znakomita lokalizacja inwestycji gwarantuje bliskość centrum z bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową, szybki i wygodny dojazd do szkoły, pracy czy na uczelnię, a jednocześnie sąsiedztwo terenów zielonych. Na terenie osiedla znajduje się fontanna, place zabaw, lokale usługowe i profesjonalnie zaaranżowana zieleń.

 

 

  

Jesteś zainteresowany tym mieszkaniem? Skontaktuj się z nami!

Piotr Święch - Lokum di Trevi

tel. +48 697 966 599

swiech@lokumdeweloper.pl

Znajdziemy dla Ciebie
wymarzone mieszkanieDeweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!