Mapa inwestycji

Mieszkania Wrocław

Poznaj jedną z najlepszych ofert na mieszkania developerskie od Lokum Deweloper Wrocław i przekonaj się, że nowoczesne budownictwo to przede wszystkim wysokiej klasy materiały oraz dbałość o każdy detal. W naszej ofercie znajdują się nowe mieszkania oraz apartamenty i lokale usługowe usytuowane na trzech osiedlach:

  • Lokum da Vinci mieści się między ulicą Bajana a Drzewieckiego na Gądowie Małym,
  • Lokum di Trevi znajduje się przy ulicy Klimasa na Krzykach,
  • Lokum Victoria na Starym Mieście przy ul. Tęczowej.

Nasze mieszkania deweloperskie to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie estetyczną i funkcjonalną przestrzeń oraz dogodną lokalizację. Jesteśmy dumni, że nasze inwestycje zdobywają liczne nagrody i cieszą się uznaniem projektantów oraz ekspertów od zagospodarowania przestrzeni, ale to, co cieszy nas najbardziej, to zadowolenie naszych mieszkańców.

Apartamenty Wrocław – komfortowo i bezpiecznie

Lokum Deweloper jest jedną z najprężniej rozwijających się firm deweloperskich we Wrocławiu i od ponad 10 lat wznosi nowoczesne mieszkania i apartamenty, które na stałe wpisały się w dobry nurt zagospodarowania przestrzennego miasta. Budujemy solidnie, funkcjonalnie i z troską o estetykę każdego mieszkania, ale także całego osiedla – jesteśmy liderem w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie i to my wyznaczamy nowe kierunki budownictwa we Wrocławiu.

Naszym celem jest:

  • realizowanie inwestycji tak, aby nowe mieszkania powstawały w najdogodniejszych lokalizacjach i były dobrze skomunikowane z resztą miasta
  • budowanie pod wysoki standard mieszkań w stanie deweloperskim lub z ofertą mieszkania pod klucz
  • zagospodarowanie przestrzeni wspólnej, by poza domem każdy mieszkaniec mógł się zrelaksować w otoczeniu zadbanej zieleni
  • bezpieczeństwo mieszkańców (stały monitoring, drzwi antywłamaniowe, podziemne parkingi)

Nasze nowe mieszkania, apartamenty oraz lokale usługowe charakteryzują się optymalnym rozkładem pomieszczeń, które można dostosować do własnych potrzeb, wysokim standardem wykończenia i funkcjonalnością.

Rynek pierwotny w standardzie premium

Dzięki współpracy z najlepszymi pracowniami projektowymi wszystkie zrealizowane przez nas inwestycje są nowoczesne i zaprojektowane tak, nie tylko by cieszyć oko, ale także spełniać funkcję użytkową. Tworzymy przestrzenie z myślą o ludziach, którzy będą z nich korzystać. Do wszystkich klientów podchodzimy profesjonalnie jesteśmy przyjaźnie nastawieni oraz otwarci na wszelkie propozycje.

W naszej ofercie mieszkań na sprzedaż znajdują się kawalerki oraz apartamenty, a każda z nieruchomości może być oddana do użytku w stanie deweloperskim lub pod klucz. W naszym autorskim programie Lokum pod klucz dostępne są dwa standardy wykończenia:

  • SmartKomfort – dopasuj mieszkanie do własnych potrzeb wspólnie z aranżerem wnętrz i odbierz gotowe lokum już po 9 tygodniach. Postaw na profesjonalne wykończenie z rękojmią za wykonane prace.
  • MaxKomfort – oddaj się pod opiekę architekta wnętrz i wspólnie zaprojektujcie komfortową przestrzeń wykończoną najwyższej jakości materiałami. Ciesz się pięknym i nowoczesnym mieszkaniem bez obaw o jakość oferowanych usług. Zyskaj gwarancję jakości i rękojmię za pracę.

Sprzedaż mieszkań Wrocław

Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku nieruchomości zdajemy sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest stawianie na najwyższą jakość wykonania oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Każda nasza kolejna inwestycja musi utrzymywać wysoki standard, ponieważ tego oczekują od nas nasi Klienci.

Zapoznaj się z najnowszą ofertą mieszkań na sprzedaż oraz aktualnymi promocjami na naszej stronie i wybierz mieszkanie swoich marzeń. Postaw na mieszkania deweloperskie, które wyróżniają się ponadprzeciętnym stosunkiem ceny do jakości, innowacyjnością oraz solidnością.