x
porównanie Obecnie wybrano 0/5 obiektów
kliknij aby zobaczyć porównanie >
Jakim lokum jesteś zainteresowany?
* - pola wymagane
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Lokum Deweloper S.A. zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

 

Salon sprzedaży:

Biurowiec Justin Center
Pl. Dominikański, Wrocław
ul. Krawiecka 1, pok. 101, 1 piętro

(wejście bezpośrednio z ulicy, od strony Galerii Dominikańskiej, pomiędzy placówką Reiffeisen banku i Towarzystwa ubezpieczeniowego Skandia)

Tel. 71 796 66 66, infolinia: 801 000 266

e-mail: info@lokumdeweloper.pl

  

   

 

Dział marketingu:

Grzegorz Marchel
e-mail: marchel@lokumdeweloper.pl

Małgorzata Stąpor
e-mail: stapor@lokumdeweloper.pl

Dział prawny:

Arkadiusz Król
Tel. 605 080 652
e-mail: krol@lokumdeweloper.pl
 

 

Sprzedaż mieszkań i domów:
 

 

 

Katarzyna Franckowska

Tel. 71 796 66 66
e-mail: franckowska@lokumdeweloper.pl

 

Izabela Kozikowska 

Tel. 71 796 66 66
e-mail: kozikowska@lokumdeweloper.pl

 

Magdalena Karpierz-Bubiak 

Tel. 71 796 66 66
e-mail: karpierz@lokumdeweloper.pl


Zapraszamy od wtorku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.
W poniedziałki zapraszamy od 11:00 do 18:00.

 

Prezentacja mieszkań i domów:

Emilia Kwaśniewicz – Lokum da Vinci

Tel. 667 600 403
e-mail: kwasniewicz@lokumdeweloper.pl

 

Piotr Święch - Lokum da Vinci

Tel. 697 966 599
e-mail: swiech@lokumdeweloper.pl


Piotr Panek - Lokum di Trevi, Lokum Wojszyce

Tel. 607 221 801
e-mail: panek@lokumdeweloper.pl


Jeśli nie uda się Państwu z nami połączyć, prosimy o cierpliwość. Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po zakończeniu spotkania/prezentacji.

Zapraszamy od wtorku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.
W poniedziałki zapraszamy od 11:00 do 16:00.
W soboty zapraszamy od 09:00 do 13:00.
 

Lokum pod klucz

Ewa Sztraube
 Lokum da Vinci, ul. Bajana, budynek C

605 086 793
e-mail: sztraube@lokumdeweloper.pl


 
Sprzedaż i wynajem lokali usługowych:

Żaneta Jaroszewska

Tel. 667 600 845
e-mail: jaroszewska@lokumdeweloper.pl


Obsługa posprzedażowa:

Iga Dąbrowska

Tel. 607 221 737
 

 

Magdalena Gardas

Tel. 697 776 665
 

 

Iwona Świerczyńska

Tel. 695 903 564
 


 

Obsługa gwarancyjna Lokum di Trevi: ditrevi.gwarancja@lokumdeweloper.pl
Obaługa gwarancyjna Lokum da Vinci: davinci.gwarancja@lokumdeweloper.pl
Obsługa gwarancyjna pozostałych inwestycji: gwarancja@lokumdeweloper.pl
 

 
< powrót