x
porównanie Obecnie wybrano 0/5 obiektów
kliknij aby zobaczyć porównanie >

Kontakt

Jakim lokum jesteś zainteresowany?
* - pola wymagane
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Lokum Deweloper S.A. zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

 

Salon Sprzedaży:

Biurowiec Justin Center
Pl. Dominikański, Wrocław
ul. Krawiecka 1, pok. 101, 1 piętro

(wejście bezpośrednio z ulicy, od strony Galerii Dominikańskiej, pomiędzy placówką Reiffeisen banku i Towarzystwa ubezpieczeniowego Skandia)

Tel. 71 796 66 66, infolinia: 801 000 266

Fax: 71 724 24 70

e-mail: info@lokumdeweloper.pl

  


 

 

Dział marketingu:

Grzegorz Marchel
e-mail: marchel@lokumdeweloper.pl

Małgorzata Kawa
e-mail: kawa@lokumdeweloper.pl

Dział prawny:

Aleksandra Gadzicka-Bolek
Tel. 605 080 972
 

 

Sprzedaż mieszkań:
 

 

Emilia Kwaśniewicz

Tel. 71 796 66 66
e-mail: kwasniewicz@lokumdeweloper.pl

 

Izabela Kozikowska

Tel. 71 796 66 66
e-mail: kozikowska@lokumdeweloper.pl

 

Piotr Święch

Tel. 71 796 66 66
e-mail: swiech@lokumdeweloper.pl

 

 


Zapraszamy od wtorku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.
W poniedziałki zapraszamy od 11:00 do 18:00.

 

Prezentacja mieszkań:
 ​ 

Katarzyna Franckowska – Lokum da Vinci

Tel. 601 886 911
e-mail: franckowska@lokumdeweloper.pl

 

Maja Morkowska – Lokum Viva, 
Lokum di Trevi

Tel. 601 578 898
e-mail: morkowska@lokumdeweloper.pl

 

Piotr Panek – Lokum Victoria

Tel. 607 221 801
e-mail: panek@lokumdeweloper.pl

 


Jeśli nie uda się Państwu z nami połączyć, prosimy o cierpliwość. Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po zakończeniu spotkania/prezentacji.

Zapraszamy od wtorku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.
W poniedziałki zapraszamy od 11:00 do 16:00.
W soboty zapraszamy od 09:00 do 13:00.
 

Lokum pod klucz:

Lokum da Vinci, Salon Sprzedaży, Bulwar Dedala 24

Paulina Mitura

Tel. 605 086 793
e-mail: mitura@lokumdeweloper.pl


 
Sprzedaż i wynajem lokali usługowych:
 
 ​
​ ​

Agata Kusińska

Tel. 665 850 291
e-mail: kusinska@lokumdeweloper.pl

 

 

Daniel Grochulski

Tel. 601 562 068
e-mail: grochulski@lokumdeweloper.pl


Obsługa posprzedażowa:





 

 

Adriana Zawiślan 
– Lokum da Vinci, I i II etap 

Tel. 695 903 564
e-mail: davinci.gwarancja@lokumdeweloper.pl
          davinci2.gwarancja@lokumdeweloper.pl



Malwina Lambert 
– Lokum da Vinci, III etap

​Tel. 605 080 141
e-mail: davinci3.gwarancja@lokumdeweloper.pl




​Agnieszka Nowak 
– Lokum Viva, Lokum di Trevi

Tel. 665 994 801
e-mail: ditrevi.gwarancja@lokumdeweloper.pl
          viva.gwarancja@lokumdeweloper.pl

 

Obsługa gwarancyjna pozostałych inwestycji: gwarancja@lokumdeweloper.pl
 

 

 
< powrót